قالیشویی غرب تهران : قالیشویی تهران فرش

قالیشویی تهران فرش

سایت قالیشویی غرب تهران : تهران فرش که شما در حال حاضر مشاهده میکنید یکی از مجموعه سایتهای موسسه نظافتی بزرگ تهران فرش میباشد که با عنوان کارخانه و مرکز قالیشویی تهران فرش در حال فعالیت میباشد .

قالیشویی

ولی خدمات موسسه نظافتی بزرگ تهران قطعا به حوزه فرش و قالیشویی در تهران محدود نمیشود و این موسسه سعی کرده است کلیه خدمات نظافتی ساختمان و منازل شما را پوشش دهد تا بتوانید همه آنچه را که نیاز دارید را از یک موسسه دریافت نمایید.

از همه نقاط تهران با موسسه تهران فرش تماس بگیرید

بازدید کننده گرامی , همشهری و هموطن عزیز بدینوسیله حضور گرم شما را در وبسایت قالیشویی تهران فرش ارج نهاده و امیدواریم بتوانیم خدمتگزاری شایسته برای شما باشیم . ما یک موسسه نظافتی ثبت شده در تهران هستیم که میتوانید با اطمینان خاطر خدماتی را که قادر به ارائه آنها هستیم را از ما دریافت نمایید.

چگونه با قالیشویی تماس بگیریم در ایام عید؟

شما میتوانید از همه نقاط شهری و حومه تهران با این موسسه تماس بگیرید

شماره های تماس قالیشویی غرب تهران فرش

تماس با موسسه تهران فرش

تهران فرش چه خدماتی میتواند به شما ارائه کند؟

همانگونه که عنوان شد موسسه نظافتی تهران فرش خدمات گسترده ای را در اموز نظافت منازل و ساختمان ها میتواند به شما ارائه کند که بصورت دسته بندی شده به شرح ذیل میباشند:

خدمات قالیشویی : شستشوی فرش و قالی و مبل شویی در تهران , غرب تهران, شمال تهران, جنوب تهران و قالیشویی در کرج

خدمات نظافتی ساختمان : نظافت راه پله , پارکینگ , داخل منازل , ادارات و اماکن تجاری

خدمات نظافتی سطوح سخت : کفسابی و سنگسابی ساختمان

شستشوی ساختمان ها : خدمات نماشویی

قالیشویی : قالیشویی مکانیزه در غرب تهران

قالیشویی

استفاده از عبارت مکانیزه متاسفانه الان حتی از سوی مراکز سنتی هم دیده میشود . ما خودمان را برترین مرکز قالیشویی غرب تهران میدانیم چون به معنای واقعی از لحظه ثبت سفارش مشتری تا لحظه تحویل فرش مکانیزه عمل میکنیم . ما خودمان را مجهزترین مرکز قالیشویی در غرب تهران میدانیم چون جدیدترین تجهیزات را داریم.

میتوان به جرات گفت موسساتی که در ایران فعالیت میکنند چه در زمینه قالیشویی و خدمات نظافتی و.. چه در سایر زمینه های خدماتی و حتی تولید بخاطر ذهنیتشان هیچگان نمیتوانند آنطور که باید و شاید رشد کرده , بزرگ شده و تبدیل به یک برند بزرگ و قابل اعتنا شوند . قالیشویی از خدمات نظافتی مانند نظافت راه پله و ساختمان قطعا جدا نبوده و نیست و شرکتی که در این حوزه ادعای ارائه خدمات میکند باید بتواند خدمات خود را در همه حوزه های مرتبط با امور نظافت ساختمان بسط و گسترش دهد. 

قالیشویی

سایتی شما در حال حاضر مشاهده میکنید یکی از مجموعه سایتهای موسسه نظافتی بزرگ تهران میباشد که با عنوان قالیشویی تهران فرش در حال فعالیت میباشد . ولی خدمات  موسسه نظافتی بزرگ تهران قطعا به حوزه فرش و قالیشویی محدود نمیشود و این موسسه سعی کرده است کلیه خدمات نظافتی ساختمان و منازل شما را پوشش دهد تا بتوانید همه آنچه را که نیاز دارید را از یک موسسه دریافت نمایید.

آیا قالیشوئی ما ثبت شده؟

بله قالیشویی تهران فرش برای هر 8 شعبه خود در مناطق مختلف تهران جواز های ثبتی جداگانه ای را اخذ نموده است که در هنگام مراجعه پرسنل ما میتوانید شماره ثبت را از انها بخواهید ضمن اینکه روی فاکتورهای ارائه شده هم شماره ثبت موجود است.

احتمال دارد به فرش شما آسیبی وارد شود؟

ما سعی کرده ایم با استفااده از نیروهای با مهارت و تجهیزات مدرن این احتمال را به صفر نزدیک کنیم ولی قطعا هنوز ممکن است در قالیشویی آسیبی به فرش ها وارد شود که در صورت بروز تمامی ضرر و زیان شما توسط قالیشویی پرداخت خواهد شد.

احتمال تاخیر وجود دارد؟

در روزهایی که هوا بارانی و برفی باشد به تعداد ساعاتی که برف یا باران میبارد احتمال تاخیر وجود خواهد داشت.

هزینه های قالیشویی

هزینه قالیشویی بر حسب متر مربع تعیین میشود . مثلا برای فرش 12 متری این مبلغ در عدد 12 ضرب میشود , البته هزینه قالیشویی در مرکز شستشوی فرش و قالی تهران فرش در در همه مناطق یکسان بوده و تفاوتی نمیکند. 

قالیشوئی

هزینه های ایاب و ذهاب برای متراژ های بالای 12 متر دریافت نمیشوند.

قالیشویی غرب تهران

دستگاه های شستشو قالیشویی غرب تهران فرش مکانیزه و اتوماتیک در 8 شعبه موسسه تهران فرش با افتخار اعلام میدارد تنها موسسه ای است که دستگاه شستشوی تمام مکانیزه و اتوماتیک فرش و موکت در ایران و تهران را دارد و 4 شعبه از 8 شعبه قالیشویی در تهران به دستگاه های مکانیزه تمام اتوماتیک و خودکار شستشو و خشک کن فرش و گلیم و قالی و موکت مجهز میباشند که میتواند خدمات مورد نیاز همشهریان را در مناطق غرب تهران و شمال تهران با سرعتی بالا , کیفیتی بالاتر , احتمال خطای انسانی صفر به متقاضیان ارائه نماید.

 

شستن فرش و مبل

همه چیز نسبت به چند سال قبل تغییرات محسوسی داشته اشت . تجهیزات قالیشویی غرب تهران و حتی مواد شوینده و نظافتی فرش هم از این قاعده مستثنی نبوده است , از همین جهت بهتر است این خدمات را از مراکزی دریافت نمایید که همگام با تکنولوژی های روز در حال حرکت هستند.

خط ویژه تماس با قالیشویی تهران فرش

ما در سال 2018 میلادی و سال 1397 هجری شمسی به سر میبریم , عصری که به عصر ارتباطات معرف شده است . اگر بخواهیم ریز شده و بررسی کنیم که یک قالیشویی در سال 2018 باید چگونه باشد لازم است چند نکته را بیان کنیم. طبیعتا در عصری که ارتباطات تسهیل شده است قالیشویی ها هم باید بتوانند خودشان را با این بسترها هماهنگ کنند و امور ارتباطی خود با مشتریان را بتوانند در بستر دیجیتال و آی تی پیاده سازی کنند . ما با استفاده از نیروهای متعهد و استفاده از تکنسین های با دانش روز همواره در این مسیر کوشیده ایم تا بتوانیم از پیشرفت های حاصله نهایت استفاده را کنیم تا علاوه بر ارائه خدماتمان در زمان کمتر و با هزینه پایین تر کیفیت شستشن فرش و مبلشویی و سایر خدمات موسسه را هم به طرز محسوسی افزایش دهیم.

چرا باید مراکز نظافتی همگام تکنولوژی باشند؟

اصول تبلیغات در سال 2018 و قرار گرفتن در معرض دید مشتریان  , ابزارهایی که یک مرکز نظافتی و قالیشویی برای انجام خدماتش استفاده میکند همگی همگام با تکنولوژی روز باید باشند چون :فکر میکنم باید بپذیریم که زمان تبلیغات سنتی و تراکت چسباندن به سر آمده و اگر یک واحد قالیشویی قصد دارد در سال 2018 در دید و دسترس مردم باشد باید بتواند در فضاهای مجازی این تبلیغات را به شکلی مثمر ثمر به انجام برساند. داشتن سایت مناسب , امکان ثبت سفارشات و درخواست آنلاین , حضور در نتایج موتورهای جستجو , حضور موثر در شبکه های اجتماعی مشتریان هدفشان از جمله مهمترین و کلیدی ترین عواملی هستند که به نظر میرسد یک قالیشویی در جهت تبلیغات خود رد سال 2018 باید از آنها طبعیت کند.

ثبت سفارش 24 ساعته و تحویل قالی در جشنواره نوروز 98

به عنوان یک مژده این موسسه اعلام میدارد مشتریان از ابتدای اسفند ماه 97 تا نوروز 98 میتوانند بصورت 24 ساعته اقدام به ثبت سفارش کننده و همکاران ما بلافاصله در هر ساعت از شبانه روز برای تحویل گرفتن قالی های شما میتوانند خدمت برسند. مشتریان امروز قالیشویی ها در سال 2018 غالبا افرادی هستند موبایل و تبلت به دست که علاقه زیادی به تماس های تلفنی و.. ندارند و میخواهند خدماتشان را در بستر آنلاین سفارش دهند . واحد های قالیشویی باید بتوانند با مشتریانشان در این فضا ها تعامل مناسبی داشته باشند و امکان ثبت آ«لاین سفارشات , پیگیری آ«لاین وضعیت و مراحل شستشوی فرش و قالی خود و... از مهمترین آیتم هایی هستند که باید جهت تسهیل ارتباط با مشتریان در سال 2018 به کار گرفته شود.

همراهی

ما سعی داریم به نوبه خودمان همراهی لازم را با هموطنان و همشهریان عزیزمان در همه نقاط , کوچه ها , محله ها , خیابان ها , مجتمع های تهران بزرگ و حومه به عمل آوریم تا برای برگزاری نوروز آماده شوید, از همین رو مدیریت این موسسه با اعلام اجرای طرح ویژه نوروز  سعی کرده است تا سطح همکاری مرکز قالیشویی تهران فرش را با همشهریان عزیز از 18 ساعت در روز به 24 ساعت افزایش دهد تا بتوانیم با کمال همراهی را با شما داشته باشیم و منازل  و اثاثیه تمیز به استقبال نوروز جاودانه بروید . این موسسه همه خدمات موردنظرتان را در زمینه نظافت منزل و اثاثیه منزل میتواند به شما ارائه نماید و بجز ارائه خدمات قالیشویی , مبل شویی , شستشوی مبل در محل , بخارشویی پرده ها , نظافت کف , دیوار و سقف و گردگیری , نظافت راه پله و پارکینگ همه از ابتدای اسفند ماه تا 15 فروردین بصورت 24 ساعته قابل سفارش و انجام میباشند.

قالیشویی در غرب تهران

شهروندان عزیز غرب تهرانی از گوشه و کنار شهر همگی میتوانند فقط با چند کلیک ساده که در بخش آموزش ثبت سفارش آورده شده است درخواست های خود را برای قالیشویی غرب تهران فرش ارسال نمایند. کارشناسان ما بصورت آنلاین و سریع درخواست های رسیده را رصد و طبقه بندی میکنند و تیم های جمع آوری فرش و سایر مرسوالات شما را به محل کار یا منزل شما ارسال خواهند کرد.

قالیشویی در تهران

براحتی خدمات قالیشویی در غرب تهران را از ما بخواهید , خیالتان از بابت امنیت فرش هایتان راحت باشد , اگر خسارتی در قالیشویی در تهران به فرش های شما وارد شود تماما جبران خواهد شد. و در تمام مراحل شستشوی فرش هایتان در قالیشویی غرب تهران فرش میتوانید تلفنتی یا آنلاین مراحل آن را پیگیری کنید.

قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران خدمتی متمایز از گروه قالیشویی تهران فرش با به خدمت گرفتن کادری مجرب و کوشا همواره تلاش کرده است نیاز مشتریان را به بهترین نحو برآورده ساخته و در این راستا، تامین امنیت و امانت داری از شاخصه های اصلی این قالیشویی بوده و هست.
قالیشویی تهران فرش متخصص و مجری در امر شستشوی فرشهای ابریشم، دستبافت، ماشینی، موکت، پتو، روفرشی و خشکشویی شامل: خوشخواب، مبلمان اداری و خانگی می باشد و با پوشش سراسری در قالیشویی در شمال تهران و مناطق اطراف در خدمت شما عزیزان است.

برای استفاده از خدمات ما همین الان تماس بگیرید

 

زمان لازم برای تحویل گرفتن فرش و قالی

پروسه کار قالیشویی در تهران فارغ از منطقه جغرافیایی شما برای همه شهروندان یکسان است و حداکثر زمانی که طول خواهد کشید تا نیروهای ما بعد از تماس یا ثبت آنلاین درخواستتان برای تحویل گرفتن فرش های شما به محلتان برسد از 1 تا 3 ساعت خواهد بود.

قالیشویی تهران

که این زمان در مواقعی که خودروهای جمع آوری فرش قالیشویی در تهران ما نزدیک محل شما باشد گاها میتواند تا 10 دقیقه هم کم شود.

زمان شستشو و برگرداندن قالیشویی در غرب تهران

بصورت کلی 3 روز زمان لازم است جهت قالیشویی در تهران , از زمان تحویل فرشتان به نیروهای جمع آوری تا زمان تحویل گرفتن فرشتان از نیروهای تحویل قالی کلا 3 روز زمان خواهد برد .

ارائه خدمات نظافتی و قالیشویی در تهران

البته اگر زمان تحویل شما بعد از ساعت 2 عصر باشد زمان تحویلتان تا 16 ساعت میتواند به تاخیر بیافتد.

چرا قالیشویی باید عضو اتحادیه باشد؟

عضو اتحادیه بودن چندین حسن دارد . اول اینکه مشتری میتواند با اطمینان فرش چند ملیونی خود را برای شستشو به آنها تحویل نماید , دوم اینکه در صورت بروز هرگونه مشکلی اععم دریافت مبالغ بیشتر , وارد آوردن خسارت به فرش در حین شستن , گم شدن و مفقودی فرش , مشکلاتی که ممکن است نیروهای اعزامی از سوی قالیشویی در منزل مشتریان پیش آورند  آنگاه مشتری میتواند براحتی مساله را در مرحله اول از طریق مدیریت قالیشویی , در مراحل بعدی از سوی اتحادیه و در نهایت از طریق مراجعه قانونی پیگیری نماید.از همین رو توصیه میشود هنگام دریافت خدمات مهم ترین سوال درباره خدمات قالیشویی قبل از تعیین قیمت عضویت در اتحادیه باشد

در کدام مناطق تهران خدمات ارائه میشوند؟

به خاطر داشتن 8 شعبه در مناطق مختلف جغرافیایی تهران توسط قالیشویی تهران فرش تقریبا میتوانیم همه مناطق شهری تهران را با زمان یکسانی پوشش دهیم که در این میان برخی از شهرکم ها و محلات دور افتاده در جنوب شرق و جنوب غرب تهران برای دریافت خدمات قالیشویی در تهران ممکن است کمی با تاخیر این خدماتشان را دریافت نمایند که پیشاپیش عذرخواهی میکنیم.


چند نکته کلیدی برای مبل شویی و تمیز کردن مبل ها

11 jan 2019

مبل شویی مبل شویی یا تمیز کردن مبلمان منزل یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید به‌طور مرتب انجام شود. مبل‌ها تأثیر زیادی در آراستگی منزل دارند. ذرات گردوغبار، خرده‌های نان و خوراکی‌هایی که لابه‌لای شیارهای مبل جمع شده‌اند، لکه‌های نوشیدنی و سایر آلودگی‌ها سبب می‌شوند مبل‌ نامرتب و کثیف به نظر برسد. بسیاری از [...]


قالیشویی مکانیزه و اتوماتیک در دهکده المپیک و مناطق اطراف

27 jan 2018

قالیشویی دهکده المپیک دهکده المپیک از محله های بنام در غرب تهران میباشد . ساکنان این منطقه در بازه زمانی بسیار کوتاه میتوانند از خدمات قالیشویی در دهکده المپیک استفاده نمایند.   قالیشویی دهکده المپیک از جمله قالیشویی های تمام مکانیزه در منطقه دهکده المپیک میباشد که زمان شستشو و تحویل فرش در آن بواسطه استفاده از ماشین [...]


قالیشویی مدرن و مکانیزه تهرانسر

27 jan 2018

قالیشویی دهکده المپیک منطقه خوش آب و هوای تهرانسر در غرب تهران از مناطق متوسط نشین شهر میباشد . ساکنان این منطقه در بازه زمانی بسیار کوتاه میتوانند از خدمات اتوماتیک و فول مکانیزه قالیشویی در تهران استفاده نمایند. قالیشویی تهرانسر در غرب تهران از جمله قالیشویی های اتوماتیک و تمام مکانیزه در بلوار گلها تهرانسر میباشد که [...]


قالیشویی در گاندی و ونک

20 jan 2018

قالیشویی در ونک مرکز مجهز قالیشویی در ونک در خیابان گاندی تهران واقع میباشد . این مرکز از شعب قالیشویی تهران فرش میباشد که به دستگاه شستشوی تمام اتوماتیک و مکانیزه قالیشویی مجهز بوده و سفارشات شما از زمان تحویل فرش به قالیشویی در ونک تا زمان تحویل گرفتن فرش فقط 48 ساعت زمان خواهد [...]


قالیشویی نازی آباد تهران

20 jan 2018

قالیشویی در نازی آباد شعبه جنوب و مناطق جنوب مرکزی تهران قالیشویی تهران فرش در منطقه نازی آباد تهران مستقر میباشد . خدمات قالیشویی در نازی آباد به علت نزدیکی این شعبه به محل سکونت همشهریان عزیز با سرعت بیشتری هم در هنگام تحویل گرفتن فرش ها و هم  زمان تحویل ارائه میشود. همشهریان عزیز [...]


 

روش و دستور العمل های لکه زدایی

موسسه تهران فرش با توجه به داشتن تکنسین دانش آموخته در همه شعب خود اصول و دستورالعمل های خاصی را جهت لکه زدایی و شستشو پیاده میکند که از این بابت تفاوت های معناداری با سایر همکاران خدمات ما دارد. با توجه به استفاده فرش ماشینی در شرایط مختلف و احتمال ایجاد لکه اهمیت این موضوع دوچندان میشود